Olimpos
Online Rezervasyon

Online Rezervasyon
Online rezervasyon formunu doldurarak konaklama talebinizi bize iletebilirsiniz.

Rezervasyon işleminizin gerçekleşmesi için bir günlük oda ücretinin Mail Order veya Havale/EFT yatırılması gerekmektedir.

Olimpos Yakamoz'a Dair...
Resepsiyon - Bar, Bahçede hamak keyfi, Çamaşırhane hizmeti, Havaalanına servis (ücrete tabidir), Otopark hizmeti (ücretsiz özel park yeri mevcuttur), beklemeden tatilinize başlayabilirsiniz. Hızlı Check-In / Check-Out, İnternet hizmeti (ortak alanlarda ücretsiz wi-fi)
Duyurular
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam60
Toplam Ziyaret262620936
Site Haritası
Olimpos Yamaç Paraşütü

Paraşüt denilince hiç şüphe yoktur ki akla gelen ilk isim Fethiye Ölüdeniz Babadağ gelmektedir.Dünyanın bildiği bir yer olmak la beraber gün geçtikçe müşteri pörtföyüde artmaktadır. 

1975 mt yükseklikte bulunan babadağı görsellik yönünden en güzel atlayış yeridir.Atladıktan sonra Ölüdeniz ayaklarınızın altındadır. Havada çekilen o fotoğrafınız hiç şüphe yok ki sayılı hatıralarınız arasına girecektir.Son yıllarda 15 dakika mesafede bulunan Adrasan koyunda da yamaç paraşütü yapılmaktadır.Yaz aylarında yoğunluk olduğundan dolayı acentamız her iki yer içinden sizin adınıza rezervasyon yaptırabilir.

  • Olympos Tandem uçuşları için Dünyada en uygun yüksek bir noktadır

  • Olympos yamaç paraşütü için tüm dünyada en güneşli yerdir

Bir yamaç paraşütü uçuşu ile Olympos serüveninize bir serüven daha eklersiniz.

Yamaç paraşütüne hakim olmanız ya da bir uçuş keyfi almak istiyor olmanız hiç farketmiyor. Olympos’tan bir yamaç paraşütü ile süzülerek uçmanız gerçek tanrısal bir serüvendir.

Tahtalı Dağı 2365 metre zirve noktasıyla Torosların en yüksek noktalarından biri olup, Alanya’dan Kaş’a kadar tüm Akdeniz sahilini aynı anda görme imkanı sunmaktadır…

Tahtalı’dan yapılan yamaç paraşütü uçuşu sayesinde sadece Alanya’dan Kaş’a kadar olan doğal manzarayı seyretmekle kalmayıp, Tahtalı ve Bey Dağları üzerinde yaşayan bir çok yabani canlı yaşamınıda havadan keşfetme olanağı bulacaksınız…
Tahtalı Dağı Toros dağlarının bir bölümünün adı ve Antalya – Kemer ilçe sınırları boyunca uzanmaktadır.

Yamaç Paraşütü ile Toroslar’ın zirvesinden Akdeniz’in kumsallarına saatlerce havada kuşlar gibi süzülerek inerek , doğanın yeşil ve denizin mavi tonunun kucaklaşmasını gökyüzünden izlemenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Kalkış noktasından havalanıp, özgür kuşlar gibi süzülerek Akdeniz’in o büyüleyici güzelliğini seyrederek anılarınıza hiç unutamayacağınız kareler ve adrenalin kaydedebilirsiniz.

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      2366 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın